Cпеціалізований український форум Penyiaran jaluran : Helen Shepelenko
|
Шановні!
Я з радістю сповіщаю вас, що було створено спеціалізований українській форум для обговорення питань, що пов’язані з перекладом. Будь ласка заходьте безпосередньо до форуму .
Ви також зможете побачити цей форум н�... See more Шановні!
Я з радістю сповіщаю вас, що було створено спеціалізований українській форум для обговорення питань, що пов’язані з перекладом. Будь ласка заходьте безпосередньо до форуму .
Ви також зможете побачити цей форум на сторінці спеціалізованих регіональних форумів: http://www.proz.com/forum?cat_group=country
Якщо у вас виникли питання або вам потрібна допомога з чимось, будь ласка, надсилайте мені ваші запитання і я з радістю на них відповім.
З повагою,
Олена
Служба підтримки
користувачів ProZ.com ▲ Collapse | | | "Cпеціалізований українській форум" | Jun 4, 2009 |
Олено,
Нарешті ... Радий, і як молодий Прозіанин, покладаю певні надії на Форум. Дякую і щасти!
Віктор Загрія | | | Jarema Ukraine Local time: 20:51 Ahli (2003) Bahasa Jerman hingga Bahasa Rusia + ... Penyelaras forum ini
Вже давно на Proz.com існує мовний український форум.
Ідея полягає в тому, щоб залишити за старим форумом мовні питання і перенести до нового форуму питання, які мають регіональний характер. Наприклад, оподаткування �... See more Вже давно на Proz.com існує мовний український форум.
Ідея полягає в тому, щоб залишити за старим форумом мовні питання і перенести до нового форуму питання, які мають регіональний характер. Наприклад, оподаткування в Україні, розцінки, конференції, бізнесові питання і т.і. Тобто всі теми, які напряму не належать до лінгвістичних, та не виходять за рамки тематики proz.com.
Суттєве зауваження. На цьому форумі відсутні мовні обмеження. Тобто повідомлення можуть бути не лише українською. Але на правах модератора хочу висловити побажання відносно того, щоб дописи по можливості все ж були українською. Це, перед усім, стосується колег, котрі перекладають на українську мову.
З повагою,
Jarema
[Edited at 2009-06-04 16:40 GMT] ▲ Collapse | | | andress Ukraine Local time: 20:51 Bahasa Inggeris hingga Bahasa Rusia + ... А чи варто було? | Jun 7, 2009 |
Jarema wrote:
Ідея полягає в тому, щоб залишити за старим форумом мовні питання і перенести до нового форуму питання, які мають регіональний характер. Наприклад, оподаткування в Україні, розцінки, конференції, бізнесові питання і т.і. Тобто всі теми, які напряму не належать до лінгвістичних, та не виходять за рамки тематики proz.com.
Суттєве зауваження. На цьому форумі відсутні мовні обмеження. Тобто повідомлення можуть бути не лише українською...
От на російському форумі в аналогічній гілці вже висловили думку, що не варто було розбивати форум, бо він і так не страждає від надлишку тем. А що вже казати про український форум, якщо не те що гілки не кожного тижня відкриваються, але навіть і таке бува, що не кожного тижня бувають нові пости?
А що стосується мови, так можна було б дозволити інші мови для тих тем, що мають відношення до підприємництва та оподаткування, якщо вже кому так тяжко використовувати українську. | | | To report site rules violations or get help, contact a site moderator: You can also contact site staff by submitting a support request » Cпеціалізований український форум Trados Business Manager Lite | Create customer quotes and invoices from within Trados Studio
Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.
More info » |
| Protemos translation business management system | Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!
The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.
More info » |
|
| | | | X Sign in to your ProZ.com account... | | | | | |